VIDEOLAJM/ Pas takimit me Bashën, Nard Ndoka batuta me gazetarët

VIDEOLAJM/ Pas takimit me Bashën, Nard Ndoka batuta me gazetarët

14:33, 19/05/2017

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka ka dalë i qeshur nga takimi me kreun e PD-së, Lulzim Basha në lidhje me situatën e partive të vogla.

Ndoka si zakonisht njihet edhe për batutat me gazetarët. Edhe këtë herë nuk ka munguar një gjë e tillë.

Gazetarët e kanë pyetur Ndokën në lidhje me formulën e ofruar nga Basha, dhe ai ka lëshuar një batutë tjetër të tij.

Gazetarët: Z. Ndoka çfarë është kjo formulë?

Nard Ndoka: Është një formule as mish as peshk.

Gazetarët: Po ju ku jeni?

Ndoka: Ne jemi më shumë te mishi.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shoku19/05/2017 16:25

nard ndoka ik mor trap bejtexhi .... bandit qe ke grapit me maska e arme makinat dhe njerezit ne 1997, mbeti vendi ne doren tende derr

Edveri19/05/2017 15:53

Rama dhe Taulant Balla nuk e leshojne Republiken rangalle te Vjeter.

landi19/05/2017 15:44

Ti je njish ec aty te vdeksha bej rolin e trapit dhe mere mandatin

Luli19/05/2017 15:22

Nard katundari; as mish as peshk dhe Ne jemi te mishi! dmth nuk jeni askund sepse as mish do te thote ska mish! Nard, ti me mire je tek p...s....! apojo? Luli nese e beni serish Nard Katnarin minister, do bast qe Ti sfito,

Lulushi19/05/2017 14:44

Basha dhe ky do te ndertoj Republiken e Re ?!

Shto koment