FOTO/ Ish-kryeministri ka një pyetje për kreun e Policisë së Shtetit

FOTO/ Ish-kryeministri ka një pyetje për kreun e Policisë së Shtetit

13:59, 19/05/2017

Nuk dihet ende nëse marrëveshja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës e arritur një ditë më parë do të prekë Policinë e Shtetit. Pasi opozita do të zgjedhë ministrin e Brendshëm, nuk dihet nëse ky i fundit do të lëvizë dhe kreun e Policisë, Haki Çako.

Por sot ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një pyetje për të.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Berisha:

“Një pyetje për të "depolitizuarin" Çako!

Sa autobuza, mikrobuza, automjete të tjera sollën dje nga rrethet pjesëmarrësit në mitingun e Ramës. Apo i ke sekret ato të PS??”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Iliri19/05/2017 17:26

Hajvan!

REDI19/05/2017 14:34

CIU CIU SALIU

Shto koment