Gjokutaj: Ahmetajt ju lëshua urdhër arresti që të shpëtonte Ramën, Taulant Tusha u arrestua që të shpetojë Erion Veliaj!

Gjokutaj: Ahmetajt ju lëshua urdhër arresti që të shpëtonte Ramën, Taulant Tusha u arrestua që të shpetojë Erion Veliaj!

22:34, 08/12/2023
A+ Aa A-

Avokati Genc Gjokutaj rikujton në rrjetin e tij social Facebook 'zinxhirin e shpëtimeve' në qeveri, teksa shkruan se Arben Ahmetaj ju lëshua urdhër arresti që të shpëtonte Ramën, Taulant Tusha u arrestua që te shpëtojë Erion Veliaj ndërsa Rrapaj dhe Rrjepaj u arrestuan që të shpëtojë Ilir Beqaj.

Rrapaj dhe Rrjepaj u arrestuan që të shpëtojë Ilir Beqaj!

Ky është standarti i SPAK shkruan Gjokutaj.

Postimi i plotë:

Arben Ahmetajt ju leshua arresti qe te shpetonte Edi Rama!
Taulant Tusha u arrestua qe te shpetoje Erion Veliaj!
Rrapaj dhe Rrjepaj u arrestuan qe te shpetoje Ilir Beqaj!
Ky eshte standardi i SPAK sot!
Praktika e “burgut me bedel” jo vetem eshte çare por eshte edhe e konsoliduar tashme!
Pritet te parashikohet si dispozite ne Kodin e Proceduren Penale!
Tani une e besoj qe Drejtesine e Re dhe posaçerisht SPAK-un e ka ideuar dhe realizuar PS dhe Edi Rama e jo Amerika dhe BE qe kishin 30 vjet qe nuk u binte ndermend! G
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco