Dita e Pavarësisë, 'vëllai' Vuçiç uron Ramën: Forcojmë marrëdhëniet miqësore mes vendeve

Dita e Pavarësisë, 'vëllai' Vuçiç uron Ramën: Forcojmë marrëdhëniet miqësore mes vendeve

16:36, 28/11/2023
A+ Aa A-

Ministria e Jashtme serbe ka uruar Shqipërinë dhe popullin shqiptar për 111-vjetorin e Pavarësisë.

Përmes një postimi në rrjetin social “X”, ministria serbe shkruan gjithashtu se pret që të forcojë më tej marrëdhëniet miqësore mes dy vendeve dhe dialogun e ngushtë.

Postimi:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco