'Bëni diferencën'/ Bytyçi: Berisha ka takuar 4 presidentë amerikanë pa asnjë lek, Rama dhe Basha kanë harxhuar 1 milion dollar për një 'resme'

'Bëni diferencën'/ Bytyçi: Berisha ka takuar 4 presidentë amerikanë pa asnjë lek, Rama dhe Basha kanë harxhuar 1 milion dollar për një 'resme'

15:30, 23/09/2023
A+ Aa A-

Nga Enver Bytyçi

Bëni diferencën:

Sali Berisha ka takuar së paku 4 presidentë amerikanë, (George S, Bush, Bill Clinton, George W. Bush dhe Barak Obama)! madje shumë herë, pa paguar asnjë cent!

Eshtë pritur disa herë me ceremoni zyrtare në Shtëpinë e Bardhë! Ndërsa vizita e presidentit Geroge W. Bush në Shqipëri është arritja më e madhe në historinë e marrëdhënieve shqiptaro-amerikane! Sërishmi pa paguar asnjë qindarkë!

Rama e Basha kanë bërë nga një foto me dy presidentë amerikanë, duke paguar gati një milion dollarë! Rama për një resme me Barak Obamën dhe Basha për një shkrepje me Donald Trump!
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco