Paloka ironizon Yuri Kim: Kush thotë që pasuria nuk të zbukuron, ia fut kot

Paloka ironizon Yuri Kim: Kush thotë që pasuria nuk të zbukuron, ia fut kot

09:19, 10/06/2023
A+ Aa A-

Në prag të largimit nga Shqipëria, Yuri Kim mori edhe një vlerësim të fundit nga qeverisja.

Por ndërkohë, në rrjetet sociale vazhdon ironia me ndryshimet që ka pësuar ajo gjatë këtyre tre viteve.

Deputeti demokrat, Edi Paloka ka postuar një meme që tregon ndryshimet e Yuri Kim në tre vite në Shqipëri.

“Para se të merrte këstin e parë dhe pasi mori këstin e fundit…!

Kush thotë që pasuria nuk të zbukuron, ia fut kot”, shkruan ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco