Berisha, të shtunën iu përgjigjet LIVE qytetarëve në Facebook

Berisha, të shtunën iu përgjigjet LIVE qytetarëve në Facebook

21:22, 09/06/2023
A+ Aa A-

Kryetari i PD-së, Sali Berisha, do t’iu përgjigjet pyetjeve të qytetarëve nesër në Facebook. Berisha njoftoi në Fb se “nesër, në ora 12:00, do të jem në një bashkëbisedim Live me ju në Facebook. Mirëpres pyetjet tuaja,” shkroi ai.

Kryetari i PD e ka bërë rutinë tashmë, komunikimin e drejtpërdrejtë dhe publikisht me qytetarët për çështje nga më të ndryshmet, jo vetëm politike.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco