VIDEO/ Momenti kur banditët e Bashës bëjnë presion në sallën ku po mbahej mbledhja

08:28, 07/06/2023
A+ Aa A-

Tensioni, sharjet, kërcënimet kanë shoqëruar një takim të orëve të vona të grupit të demokratëve që mbështesin herë Gazment Bardhin, herë Lulzim Bashën e herë Enkelejd Alibeajn.

Në videon e siguruar nga Syri TV është momenti kur banditët e Bashës bëjnë presion në sallën ku po mbahej mbledhja.

Kjo situatë bëri që disa nga anëtarët e kryesisë të largoheshin dhe disa të tjerë dolën për të qetësuar situatën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco