Meta: Bashkëpunimi me PD do të vazhdojë

Meta: Bashkëpunimi me PD do të vazhdojë

11:24, 04/06/2023
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta,  është shprehur se është i hapur për bashkëpunimin me Partinë Demokratike në funksion të shtetit të së drejtës. 

Meta shkruan se bashkëpunimi do të vazhdojë me çdo forcë tjetër politike, me çdo qytetar që është i angazhuar për lirinë, për shtetin e së drejtës. 

'Ne jemi shumë të hapur të vazhdojmë bashkëpunimin dhe të thellojmë bashkëpunimin jo vetëm me Partinë Demokratike, por edhe me çdo forcë tjetër politike, me çdo qytetar që është i angazhuar për lirinë, për shtetin e së drejtës, për interesin publik, për mirëqeverisjen dhe që është kundër këtij regjimi dhunues', shkruan Ilir Meta në postimin e tij në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco