VIDEO-SYRI TV/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër të Ramës

13:55, 02/06/2023
A+ Aa A-

Kreu i Partisë Demokratike Sali  Berisha ka komentuar lirimin nga burgu të ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Nga selia blu, Berisha tregoi arsyet e lirimit të Tahirit, ku sipas tij ish ministri u lirua pas ultimatumit që i dha Edi Ramës se do zbërthente lidhjet e tij dhe Olsi Ramës me banda. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco