Lajmi i fundit

EMRI/ Ekstradohet nga Gjermania ish oficeri i RENEA-s, pjesë e krimit të organizuar

Belind Këlliçi shpjegon për qytetarët projektin e tij që ofron zgjidhje për Tiranën

Belind Këlliçi shpjegon për qytetarët projektin e tij që ofron zgjidhje për Tiranën

21:26, 31/03/2023
A+ Aa A-

Belind Këlliçi, kandidati i opozitës për kryebashkiak të Tiranës, ka ndarë disa momente pranë qytetarëve të rastësishëm në trotuaret e kryeqytetit, teksa ka dëgjuar pakënaqësit e gjithësecilit prej tyre.

Trafiku i renduar, kostot e larta të jetesës, taksat e rritura, janë vetëm disa nga problemet e qytetarëve të Tiranës” shkruan Këlliçi në videon e ndarë në rrejtin e tij social, Facebook.

Postimi i plotë i Këlliçit:

Trafiku i renduar, kostot e larta të jetesës, taksat e rritura, janë problemet e qytetarëve të Tiranës. Kam një projekt që ofron zgjidhje. Transport publik falas, ulje e taksave dhe tarifave bashkiake. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco