Bardh Spahia takim me organizatat e shoqërisë civile: Bashkë për të mirën e komunitetit të Shkodrës

Bardh Spahia takim me organizatat e shoqërisë civile: Bashkë për të mirën e komunitetit të Shkodrës

20:31, 28/03/2023
A+ Aa A-

Kryetari i Bashkisë Shkodër, Bardh Spahia, ka ndarë në rrjetin e tij social Facebook, momente nga takimi me organizatat e shoqërisë civile Shkodër, ku njoftoi firmosjen e memorandumit të bashkëpunimit. Një mënyrë kjo për t'i hapur rrugë planit strategjik afatgjatë.

Statusi i plotë i Spahias:

Nga sot nisim një kapitull të ri bashkëpunimi me organizatat e shoqërisë civile në Shkodër. I lumtur që firmosja e memorandumit të bashkëpunimit erdhi siç e kishim dakortësuar më herët, duke i hapur rrugë planit strategjik afatgjatë dhe finalizimit të planit social zonal.

Kontributi që japin dhe roli që kanë treguar prej vitesh në sektor të ndryshëm ka qënë i rëndësishëm. Bashkë i japim një tjetër hov projekteve në të mirë të komunitetit dhe Shkodrës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco