Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

Zgjedhja e kryebashkiakut të Vlorës, Rama bën për ujë të ftohtë, deputetët e qarkut

Zgjedhja e kryebashkiakut të Vlorës, Rama bën për ujë të ftohtë, deputetët e qarkut

10:41, 25/03/2023
A+ Aa A-

SYRI TV mëson se në mbledhjen e sotme të Asamblesë së PS, Rama ka bërë për ujë të ftohtë, deputetët e qarkut të Vlorës për fushatën që ata bënë për kandidatin për kryetar bashkie.

Brenda Asamblesë së PS do të votohet sërish për emrin e kryetarit të bashkisë  me votim të fshehtë midis dy emrave, Fate Velaj dhe Ermal Dredha.

Ndërkohë, Rama ka mbështetur punën e deritanishme të bërë nga prefekti Flamur Mamaj.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco