O Yuri…përfaqësuese e DASH në Shqipëri, a ke ndonjë fjalë për të thënë?

O Yuri…përfaqësuese e DASH në Shqipëri, a ke ndonjë fjalë për të thënë?

13:43, 22/03/2023
A+ Aa A-

Nga Edi Paloka

O Yuri…o zonja ambasadore, përfaqësuese e DASH në Shqipëri, a ke ndonjë fjalë për të thënë? Rama me vullnet të plotë po sfidon ata që ti pretendon të përfaqësosh!

Ti që edhe kur kollitej opozita, lëshoje rrufe ndaj saj, a ke ndonjë fjalë për Ramën sot? Po për raportin e DASH a ke ndonje fjalë? Sigurisht që jo se ti këtu nuk përfaqëson SHBA, siç të pëlqen të thuash, ti përfaqëson ‘McGonigalët’ dhe detyrimet i ke ndaj tyre e ndaj korruptuesit të tyre.

Misioni yt këtu është shkatrrimi i opozitës që të mbijetojë Rama edhe pse është i zhytur kokë e këmbë në korrupsion kundër interesave të vendit që ti përfaqëson.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ladi22/03/2023 16:56

po pse nuk shkon në bdonjë shpi pornografike kjo bushtër se na i nxori zorët e barkut duke bërë kokë e këmbë ombrellën e padrejtësive që ndodhin në këtë komb të shkretë

Shto koment

Denonco