Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Çfarë po ndodh në Kosovë?

Meta: E mbështesim fuqishëm Luçiano Boçin, kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit

Meta: E mbështesim fuqishëm Luçiano Boçin, kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit

09:43, 21/03/2023
A+ Aa A-

Ilir Meta e mbështet fuqimisht, Luçiano Boçin në betejën e tij elektorale për të fituar bashkinë e Elbasanit. Kreu i PL, Ilir Meta ka veçuar sot një pjesë nga fjala e mbajtur gjatë takimit në Elbasan, ku është shprehur me superlative për nëj figurë të tillë.

“Me profesor Luçiano Boçin, Elbasani do të hyjë i sigurtë në rrugën e zhvillimit dhe të ndryshimit. Ne mbështesim fuqishëm kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit për realizimin e Kartës së Studentit dhe Kartës së Nxënësit, që do të lehtësojnë e mbështesin të gjithë të rinjtë në rrugën e dijes. Fitorja më 14 maj, me të rinjtë dhe për të rinjtë e Elbasanit,” ka theksuar Meta në fjalën e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco