Meta takim me banorët njësisë numër 8 në Tiranë: Pranvera e Ndryshimit ka filluar!

Meta takim me banorët njësisë numër 8 në Tiranë: Pranvera e Ndryshimit ka filluar!

14:36, 19/03/2023
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me banorët e njësisë numër 8 në Tiranë.

Meta u shpreh se pas takimit është njohur me problematikat që i shqetësojnë por edhe dëshirën për një ndryshim të shumëpritur në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë

Postimi i Metës:

Sot paradite shkuam në njësinë numër 8 në Tiranë, ku pata rastin të takohesha me dhjetëra qytetarë të kësaj zone.

Të bisedoja me ta dhe të dëgjoja prej tyre jo vetëm problematikat që i shqetësojnë, por edhe dëshirën për një ndryshim të shumëpritur në Tiranë dhe në të gjithë Shqipërinë.

Pranvera e Ndryshimit ka filluar! 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco