Boçi: Elbasani paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohet mes pisllëkut

Boçi: Elbasani paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohet mes pisllëkut

10:05, 09/02/2023
A+ Aa A-

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Elbasanit në zgjedhjet e 14 majit, Luçiano Boçi ka denoncuar pisllëkun që ka mbuluar qytetin edhe pse paguhen miliona euro për plehrat.

Në postimin e tij në Facebook, Boçi ka postuar disa foto nga kazanët e plehrave dhe pisllëkut që i ka pushtuar qytetin.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjes Elbasan 🖐 Qytet që paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohesh mes pisllëkut të atyre që të kanë keqmenaxhuar në këto 16 vjet 🤧🤧

#Ndryshojmënë14maj ✌️

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco