Aplikacioni 'Aktiv1sti'/ Vasili: Qeveria e Ramës, 'Landfill Patronazhistësh' që kutërbon erë të qelbur

Aplikacioni 'Aktiv1sti'/ Vasili: Qeveria e Ramës, 'Landfill Patronazhistësh' që kutërbon erë të qelbur

23:44, 07/02/2023
A+ Aa A-

Nëkryetari i PL, Petrit Vasili e quan qeverinë e Edi Ramës një landfill patronazhistësh që mban erë. 

Në një reagim në rrjetet sociale, Vasili shkruan se 40 prokurorë, 27 gjykatës, policë e drejtorë, e punonjës të administratës janë pjesë e aplikacionit "Aktiv1sti". 

Postimi
Qeverisja e Rames nje Landfill Patronazhistesh, qe kutërbon ere te qelbur!
Plot 40 prokurore, 27 gjykates, police, drejtore e dreqi me te bir keta jane "Aktivistet" pjese e Landfillit rilindas te qeverisjes.
Qeverisje lëtyrë qe vjen verdalle pas nje te falimentuari dhe paranojaku si Edi Rama.
Edi Rama do ta thyeje qafen, ndersa ketyre do tu mbetet per gjithe jeten damka e peces se kembeve te Edi Rames.

LEXO EDHE: 

Prokurorë të SPAK, gjyqtarë, policë, mjekë e mësues/ Zbulohet lista e plotë e 'Aktivistëve', i detyrojnë t'i bëjnë 'Like' Edi Ramës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco