Lajmi i fundit

LIVE/ Këndi i Pano Sokos në SYRI TV

Veliaj meme dhe në Brazil/ ‘Unë nuk shkoj një ditë në punë’, Shefi im: Dje ishte Dua Lipa

Veliaj meme dhe në Brazil/ ‘Unë nuk shkoj një ditë në punë’, Shefi im: Dje ishte Dua Lipa

19:07, 04/02/2023
A+ Aa A-

Erion Veliaj bëhet meme në një faqe satirike në Brazil që nënkupton njerzit që nuk punojne ose e kanë punën për show.

Në një foto ku duket Veliaj dhe këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht Dua Lipa duke vendosur tulla dhe llaç, diçitura është kjo: 'Unë nuk shkoj një ditë në punë', Shefi im: Dje ishte Dua Lipa.

Kuptohet vetë sarkazma e përdorur, pasi deri në Brazil, Erion Veliaj është bërë meme për mashtrimet e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco