Pas Lezhës, Meta ndalet në Malësinë e Madhe: Vendi ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si dielli mbi malin e Veleçikut

Pas Lezhës, Meta ndalet në Malësinë e Madhe: Vendi ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si dielli mbi malin e Veleçikut

11:56, 28/01/2023
A+ Aa A-

Meta nga Malësia e Madhe: 'Kënaqësi të kthehem këtu ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si dilli mbi malin e Veleçikut'

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, pas Lezhës ka vizituar Malësinë e Madhe.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka ndarë foto nga ku shihet me banorët e zonës, teksa ka shkruar se tradita dhe mirëpritja shkëlqejnë si dielli mbi malin e Veleçikut.

“Kënaqësi të rikthehem në Malësinë e Madhe, këtu ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si Dielli mbi malin e Veleçikut”, ka shkruar Meta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco