Me porosi të Edi Ramës, agresori Gerti Shehu: Sulmi ndaj Berishës ishte për t'u bërë

Me porosi të Edi Ramës, agresori Gerti Shehu: Sulmi ndaj Berishës ishte për t'u bërë

21:42, 06/12/2022
A+ Aa A-

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme në një lidhje direkte me emisionin “Open”, ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.

Ajo deklaroi se pas një komunikimi që pati me Erzen Breçanin, i cili ishte dhe personi që neutralizoi autorin dhe më pas e largoi atë nga turma për të mos e dhunuar, i ka komunikuar dhe bisedën që ka pasur me të.

Breçani e ka pyetur: Çfarë kishe me Berishën, pse e godite?

Ndërsa i riu mësohet se i ka thënë: Ishte për t’u bërë.

Kjo deklaratë e Gerti Shehut tregon qartë se kemi të bëjmë me një sulm të porosituar e të mirëorganizuar nga Edi Rama kundër kryetarit të opozitës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco