Lajmi i fundit

LIVE/ Kreu i PD Sali Berisha në 32 vjetorin e themelimit të degës, Kamëz

Konfirmohet Luçiano Boçi, kandidat zyrtar i PD për bashkinë e Elbasanit

Konfirmohet Luçiano Boçi, kandidat zyrtar i PD për bashkinë e Elbasanit

20:16, 04/12/2022
A+ Aa A-

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në primaret për bashkinë e Elbasanit. 

Në votim kanë marrë pjesë 2183 anëtarë dhe simpatizantë të PD. 

Luçiano Boçi ka marrë 2168 vota pro. 

7 vota ishin kundër dhe 8 të pavlefshme. 

Lucciano Bocci do të jetë kandidati zyrtar i PD në zgjedhjet e 14 majit për bashkinë e Elbasanit. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco