Shembja e resortit, Paloka: Rama tani e di çdo i ndodhë kur t’i vijë dita pallatit në Surrel

Shembja e resortit, Paloka: Rama tani e di çdo i ndodhë kur t’i vijë dita pallatit në Surrel

16:12, 04/12/2022
A+ Aa A-

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar në Facebook pas shembjes së paligjshme të ‘Prestige Resrot’ nga forcat e IKMT.

‘Të paktën tani Rama e ka përpara syve se çdo ti ndodhe kur t’i vije dita , atij vete dhe pallatit te tij në Surrel’, shkroi Paloka pas shkatërrimit me rreth 70 kilogramë eksploviz të resortit, vetëm një ditë para shpalljes së vendimit nga Gjykata Administrative në lidhje me çështjen e ndërtimit, për ta shmangur këtë të fundit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco