Begaj viziton sot Selinë e Shenjtë në Vatikan, pritet nga Papa Françesku

Begaj viziton sot Selinë e Shenjtë në Vatikan, pritet nga Papa Françesku

09:43, 02/12/2022
A+ Aa A-

Presidenti Bajram Begaj do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë në Vatikan, ku do të pritet nga Papa Françesku.

Në kuadër të kësaj vizite ai do të takohet dhe me Sekreatrin e Shtetit Pietro Parolin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco