I mbron Rama!

I mbron Rama!

14:41, 01/12/2022 Nga Gent Strazimiri
A+ Aa A-

Nga Gent Strazimiri

I mbron Edi Rama!

For IMMEDIATE RELEASE

Bëni një kërkim të thjeshtë në Google me fjalët "Rama mbron", dhe do të shihni:

Se pas titullit "Rama mbron" dalin të gjitha të pabërat e paimagjinueshme që kanë ndodhur që nga 2013 në këtë vend të cfilitur.

Burimet janë të gjitha portalet dhe mediat online, nga më e kuqja tek më anti- e kuqja, nga më e pa shitshmja tek më e shitura, nga më delenxhija tek më sojllia...

Në këtë vend të çarë e të përçarë, ku djali ther babën, vëllai vret vëllain, burri vret gjithë fisin e ish-gruas e nusja helmon vjehrrën, ku të gjithë merren me politikë, shahen e përlahen për politikë, deri dhe vriten për politike, të gjithë bashkohen në një pikë me rezultat plebishitar për të gjithë të paudhët dhe paudhësitë: I MBRON RAMA!

Me rregull treshi, nëse heq Ramën u heq mbrojtjen... dhe pas kësaj duhet vetëm të kesh kujdes që Rama ta pësojë siç duhet, e që të mos të  mbjellësh një "Ramë" tjetër...

Filloje me 6 dhjetor, ora 12.00 në bulevard!

Kaq e thjeshtë është!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco