Lajmi i fundit

LIVE/ Kuvendi Kombëtar i PD, merr fjalën Kryetari i PD Sali Berisha

KQZ i jep mandatin Ori Nebijajt dhe Petrit Dodës

KQZ i jep mandatin Ori Nebijajt dhe Petrit Dodës

11:32, 01/12/2022
A+ Aa A-

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar deputetët e rinj të Partisë Demokratike, të cilët do të zëvendësojnë Grida Dumën dhe Alfred Rushajn.

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi miratoi sot që mandatet t’i kalojnë Ori Nebijajt dhe Petrit Dodës.

Grida Duma hoqi dorë nga mandati më 8 Nëntor.

Më pas largimin e zyrtarizoi edhe Alfred Rushaj

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco