Duma: Pa shqiptarët s’mund të shkojmë tek ndërkombëtarët, ky është rrugëtimi

21:16, 07/10/2022
A+ Aa A-

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, e ftuar në emisionin 'Çim Peka Live' në Syri Tv, komentoi situatën politike në vend dhe në veçanti atë në Partinë Demokratike.

Grida Duma deklaroi se pa shqiptarët nuk mund të shkohet tek ndërkombëtarët ndërsa shtoi se lideri merr përsipër qëndrimet, dhe pas qëndrimit të liderit prodhohet forcë.

"Pa shqiptarët nuk shkohet tek ndërkombëtarët, ky është rrugëtimi. Lideri merr përsipër qëndrimin, dhe pas qëndrimit që merr lideri, prodhon forcë. Kjo 51 për qind vjen atje ku forca është."-tha Duma.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco