Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Këndi i Pano Sokos: Shqiptarët që ikin

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

17:33, 07/10/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të fundit të bordit komunist të Edi Ramës i cili e rriti çmimin e naftës në 245 lekë për litër.

Berisha ka njoftuar protesta duke theksuar se në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord.

Në bursë çmimi i naftës ulet; Rama me bordin e tij vendos rritje rekord! Protestë protestë dhe vetem protestë!’, shkruan Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ani07/10/2022 17:52

Po , po por per kur behet fjale?

Shto koment

Denonco