Noka: Këta kanë dhënë sigurinë kombëtare me tendera, nuk duhet të rrinte në këmbë qeveria

Noka: Këta kanë dhënë sigurinë kombëtare me tendera, nuk duhet të rrinte në këmbë qeveria

08:21, 07/10/2022
A+ Aa A-

Në “Drejt”, deputeti i PD-së, Flamur Noka u shpreh se qeveria shqiptare ka dhënë sigurinë kombëtare me tendera.

Ai tha, qeveria nuk e ka problem për një gjë të tillë dhe madje thonë se gjëra të tilla mund të bëhen edhe filma.

Noka: Kanë dhënë sigurinë kombëtare me tendera dhe kanë fitua rusët në këto tendera. Që këtu, ku mund të ndodhë në një vend tjetër një gjë e tillë dhe të rrinte në këmbë qeveri.

Madje këtu dalin dhe thonë mund të ndodhë dhe mund të bëhen edhe filma. Këta nuk punojnë për shqiptarët, nuk ekziston fare koncepti për ta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco