Berisha: Sot ditëlindja e Presidentit Nishani, një bashkudhëtar në procesin e gjatë të shtetndërtimit

Berisha: Sot ditëlindja e Presidentit Nishani, një bashkudhëtar në procesin e gjatë të shtetndërtimit

15:55, 29/09/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike ka përkujtuar ditën e sotme, ditëlindjen e të ndjerit Presidentit Bujar Nishani.

‘Sot përkujtojmë, në ditën e lindjes, një mik dhe bashkëpunëtor, Presidentin Bujar Nishani, një nga bashkudhëtarët në rrugëtimin e gjatë me demokratët, dhe në procesin e vështirë të shtetndërtimit’, shkruan Berisha në Facebook.

Gjithashtu Berisha ka njoftuar një bashkëbisedim në nderim të Presidentit Nishani në Facebook, në orën 19:00.

Postimi i plotë:

Të dashur miq,

Sot përkujtojmë, në ditën e lindjes, një mik dhe bashkëpunëtor, Presidentin Bujar Nishani, një nga bashkudhëtarët në rrugëtimin e gjatë me demokratët, dhe në procesin e vështirë të shtetndërtimit.

Ju ftoj të na bashkoheni në këtë In Memoriam, këtu në Facebook, në ora 19.00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

alienet29/09/2022 18:24

ky ja kalon enver hoxhes Pasi i vret, ose vdesin per arsye te ndryshme Ketije sharlatani i digjet zemra.. dhe del dhe i kujton,,, se po te kojtoj ky mother fucker do te ta ndryshoje jeten edhe ne varr se ketu siper varrit njerezit me zi po presin qe te vije ky ne pushtet hahah si nuk doli nje shqiptare dhe te va fut plumbin ne bythe ketyre bythqireve qe tallen me popullin shqiptare..

Shto koment

Denonco