Martesa e Shkëlzenit me Arminën, Berisha publikon foton: Dasëm në familjen tonë! Zoti i bekoftë

Martesa e Shkëlzenit me Arminën, Berisha publikon foton: Dasëm në familjen tonë! Zoti i bekoftë

20:20, 25/09/2022
A+ Aa A-

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga lidhja e tyre, çifti ka vendosur të kurorëzohet.

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, babai i Shkëlzenit, ka reaguar në rrjete sociale për dasmën në familje ndërsa ndan gëzimin e tij me ndjekësit.

"Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.

Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!."-shkruan Berisha në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco