Lajmi i fundit

Primaret/ Numërohen votat, Bardh Spahia fitues në Shkodër, del rezultati për Gjirokastrën e Lushnjën

Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci  dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

18:19, 24/09/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një video, ku sulmon kryebashkiakun Erjon Veliajn si rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës.  

Lal “Djegësi” do të mbahet mend si hajni, rrenci  dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!', shkruan Berisha në Facebook. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emri24/09/2022 20:36

Neroni dogji Romen Erjoni Tironen

Shto koment

Denonco