Lajmi i fundit

Vendimet e Këshillit Kombëtar, Paloka: Edhe simpatizantët e PD do të votojnë në 'primaret'

Gjokutaj: As imagjinata më e eksituar s’mund ta parashikonte se drejtësia e Ramës të lëvizte nga Beqiri dhe Valteri

Gjokutaj: As imagjinata më e eksituar s’mund ta parashikonte se drejtësia e Ramës të lëvizte nga Beqiri dhe Valteri

21:56, 22/09/2022
A+ Aa A-

Avokati Genc Gjokutaj ka ironizuar drejtësinë e re në Shqipëri të kontrolluar nga kryeministri Edi Rama, ku sipas tij as imagjinata më e eksituar nuk mund ta parashikonte se do të vihej në lëvizje nga Idajet Beqiri dhe Halit Valteri.

As imagjinata me e eksituar nuk mund ta parashikonte qe ne 2022 Drejtesine e kontrolluar nga Lideri global ta vinte ne levizje Idajet Beqiri dhe Halit Valteri! Kujdes!’, shkruan Gjokutaj në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco