Lajmi i fundit

Thellohet skandali/ Paraardhësi i McGonigal bëri ekspertizën e zërit të Geron Xhafajt

Berisha: Ne do të vazhdojmë betejën tonë në parlament, rrugë dhe sheshe

Berisha: Ne do të vazhdojmë betejën tonë në parlament, rrugë dhe sheshe

13:59, 21/09/2022
A+ Aa A-

Në fund të fjalës së tij në grupin parlamentar, kryetari i PD-së Sali Berisha tha se, do të bëhet gjithçka për të justifikuar pritshmëritë që shqiptarët kanë nga opozita.

Berisha theksoi se parlamenti është i asgjësuar, por PD dhe opozita do të vazhdojë betejën në sheshe.  

‘Parlamenti de facto me këto gjëra është i asgjësuar. Por ne do vazhdojmë betejën tonë në parlament, në salla, në rrugë, në sheshe.

Do bëjmë gjithçka për të justifikuar pritshmëritë e shqiptarëve ndaj Partisë Demokratike dhe opozitës’, tha në fund të fjalës së tij, kreu i PD-së, Sali Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Bledi821/09/2022 18:02

Ne rruge edhe sheshe , kur ? Shtatori qe duhej te ishte plote me protesta , iku !

Shto koment

Denonco