'Borshi pa drita, i fikin me qëllim'/ Berisha nxjerr VIDEO-n: Ky është turizmi i përsosur i Ramës

'Borshi pa drita, i fikin me qëllim'/ Berisha nxjerr VIDEO-n: Ky është turizmi i përsosur i Ramës

21:39, 17/08/2022
A+ Aa A-

Kryetari i PD-së Sali Berisha ka publikuar një denocim në lidhje zonën e Borshit e cila është pa drita pasi fiken nga katër ose pesë herë në ditë në orare që pushuesit janë në hotele. 

'Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës', shkruan Berisha në Facebook. 

Postimi i plotë: 

Borshi pa drita! Ky eshte turizmi i përsosur i Edi Ramës. Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. #sb 

Pershendetje Doktor!
Jam ne borsh me pushime, jemi pa drita, pronari i hotelit na thote se ka dite qe i fikin 4-5 here ne dite ne oraret qe pushuesit jane ne hotel….. nje pjese e pushuesve jane larguar. Nuk japin asnje arsye per ikjen e energjise, eshte e qellimshme, duan ta shkaterrojne edhe kete pak turizem qe ka ngelur. Ju falenderoj dhe uroj shendet te plote. 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco