'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë'/ Meta: Çmimet do bien! Populli do ngrihet!

'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë'/ Meta: Çmimet do bien! Populli do ngrihet!

21:16, 17/08/2022
A+ Aa A-

Kryetari i PL-së Ilir Meta ka reaguar në Facebook, në lidhje me rritjen e çmimeve në vend nga bordet komuniste të Edi Ramës. 


'Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë. Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet', shkruan Meta.

Postimi i plotë: 


Shqiptarët po vidhen papushim dhe pamëshirë.
Është e qartë që çmimet do të bien, kur populli të ngrihet.
Dhe populli do të ngrihet shumë shpejt në protesta të fuqishme! 🇦🇱 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Miri17/08/2022 22:10

Po dite per dite del me konferenca ky ??po mjaft mor boll..boll eshte boll...stop se na cave trapin.mjaft fole

Shqiptari17/08/2022 21:57

PO PO O LIKE PO!!! NGA AI POPULL KEMI NE QE NGRIHET!!! NE KEMI PULA NUK KEMI POPULL!! POPULL EGOIST DHE FRIKACAK TE NJE NIVELI TE TILLE NUK KA PARE BOTA!! KJO NUK ESHTE VJEDHJE POR ESHTE GRABITJE DHE PLACKITJE E POPULLIT!! VJEDHJET BEHEN FSHEHURAZI, LARG SYVE TE NJEREZVE DHE ROJTAREVE, POLICISE DHE USHTRISE. VJEDHJET BEHEN NATEN OSE NE ORET E PARA PAS MESNATE, KUR TE GJITHE JANE NE GJUMIN E DYTE TE VDEKJES!! NDERSA KETA PO GRABISIN DHE PLACKISIN GJITHCKA HAPUR, PA FRIKE, PA U RUAJTUR, PA E RRUAJTUR DHE PA PJERDHUR FARE AS PER POPULL, AS PER POLICINE DHE AS PER PROKURORINE DHE AS PER SPAK, QE NUK E DIME PER CFARE U KRIJUA DHE CFARE FUNKSIONI KA!! KETA PO GRABISIN GJITHCKA HAPUR FARE!! KU ESHTE POPULLI PSE NUK NGRIHET, PSE NUK PROTESTON, PSE NUK KUNDERSHTON DHE PSE NUK U VA FLAKEN TE GJITHA PIKAVE TE KARBURANTEVE NJEHERESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!! PASKEMI QENE ME TE VERTETE NJE POPULL PULE E LAGUR QE KA FRIKE VETEM NJE SHSHSHSHSHSH TE EDVIN KRISTAQ RAMES!!

Shto koment

Denonco