VIDEO/ Partia e Lirisë publikon fakte të reja për aferën e inceneratorëve

VIDEO/ Partia e Lirisë publikon fakte të reja për aferën e inceneratorëve

12:11, 16/08/2022
A+ Aa A-

Partia e Lirisë ka bërë publike sot fakte të reja për aferën e inceneratorëve. Para mediave me dokumente që u shpalosën para publikut, doli Koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisida Shehaj dhe deputeti Petrit Vasili.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco