Lajmi i fundit

LIVE/ 'Syri Digjital' me moderatorin Bled Marku

FOTOLAJM/ Paloka zbulon prejardhjen e xhaketës pink të Ramës: Janë ngatërruar kur po visheshin...

FOTOLAJM/ Paloka zbulon prejardhjen e xhaketës pink të Ramës: Janë ngatërruar kur po visheshin...

10:49, 13/08/2022
A+ Aa A-

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edi Paloka ka ironizuar xhaketën pink të kryeministrit Edi Rama.

Në një foto të publikuar në media, djali i George Soros, Aleksi Soros ka uruar të atin në 92 vjetorin e lindjes duke publikuar një foto të tyre, ku plaku Soros është me pantallona pink.

U “zbulua” dhe prejardhja e xhaketës pink. Janë ngatrruar kur po visheshin… ‘, shkruan Paloka në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

EO13/08/2022 12:16

Kuptohet nga larg se e ke inat... është stilist me fantazi...!

Shto koment

Denonco