Lajmi i fundit

LIVE/ Kryetari i PD, Sali Berisha bashkëbisedim me banorët e Gjirokastrës

VIDEO/ Meta pas takimit me strukturat e Partisë së Lirisë: Durrësi ka shumë arsye reagimi, le të zgjohet qytetaria

VIDEO/ Meta pas takimit me strukturat e Partisë së Lirisë: Durrësi ka shumë arsye reagimi, le të zgjohet qytetaria

22:37, 11/08/2022
A+ Aa A-

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta pas takimit të pasdites së sotme me strukturat e partisë në qytetin e Durrësit, e ka ripërsëritur mesazhin kryesor që transmetoi nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Durrësi ka sot shumë arsye për të reaguar, për të zgjuar qytetarinë, për të ruajtur identitetin, për të mbrojtur komunitetin, familjen dhe vlerat e saj”, shkruan Meta përkrah videos nga takimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco