VIDEO/ ‘Blinde, blinde’, Berisha nxjerr pamjet: Po dridhet pushteti i drogës

VIDEO/ ‘Blinde, blinde’, Berisha nxjerr pamjet: Po dridhet pushteti i drogës

18:57, 07/07/2022
A+ Aa A-

Kreu i PD, Sali Berisha, ka publikuar një video në faqen e tij të ‘Facebook’, vetëm pak minuta para nisjes së protestës.

Përbri videos, Berisha shkruan se ‘Blinde, blinde, blinde!! Po dridhet pushteti i droges dhe krimit!’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco