VIDEO/ Gazetari i majtë: Do marr pjesë në protestë në 7 korrik

16:13, 05/07/2022
A+ Aa A-

Gazetari i majtë Ben Andoni ka dhënë shembullin e tij se do dali në protestën e 7 korrikut. 

I ftuar në Quo Vadis në Vizion Plus, Andoni tha se vendi po përballet me një shqetësim shumë të madh pasi njerëzit mezi po presin të ikin nga Shqipëria. 

Andoni: Ky është shqetësimi më i madh. Unë jam një nga njerëzit që dua të iki dhe mezi po pres rastin të iki nga Shqipëria.

Pyetje: Do dilni në protestë në datë 7 korrik?            

Andoni: Po patjetër. Unë kam qënë në shumë protesta të PD-së.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Mirela Kopliku06/07/2022 10:43

Po perse z. Andoni vazhdon te ushqeje qeverine rama me punen e tij, kur paska ndermend te largohet nga Shqiperia?

Martin05/07/2022 16:22

I majte qenka ky

Shto koment

Denonco