Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump, reagon Berisha: Solidaritet të plotë timin dhe të PD për familjen e presidentit dhe republikanët

Vizita në Slloveni, Meta takon homologun Pahor: Shumë i nderuar nga pritja e ngrohtë e mikut tim

Vizita në Slloveni, Meta takon homologun Pahor: Shumë i nderuar nga pritja e ngrohtë e mikut tim

15:18, 05/07/2022
A+ Aa A-

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë në Slloveni ku është pritur nga homologu i tij presidenti Borut Pahor.

‘Shumë i nderuar nga pritja e ngrohtë e mikut tim, Presidentit të Sllovenisë, Borut Pahor në Villa Podrožnik, Ljubljanë’, shkruna Meta në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco