Rama me investitorët hollandezë, ironia e Vasilit: Si do t’ja dalin me konkurencën me pensionistët milionerë të qeverisë

Rama me investitorët hollandezë, ironia e Vasilit: Si do t’ja dalin me konkurencën me pensionistët milionerë të qeverisë

15:19, 05/07/2022
A+ Aa A-

Nenkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave te kryeministrit Edi Rama me investitore holandeze.

Ne nje postim ne rrjetet sociale, duke iu referuar dhe skandalit me inceneratoret dhe dokumentet e reja qe ka publikuar LSI te cilat do i dorezoje ne SPAK, Vasili ironizon: “Si do t’ja dalin hollandezet me konkurencen me pensionistet milionere te qeverise se inceneratoreve mor aman”.

Postimi i plotë:

O zot po ku do dreqin do te vijne investitoret hollandeze.

Si do t’ja dalin hollandezet me konkurencen me pensionistet milionere te qeverise se inceneratoreve mor aman.

Po kush do tjua mesoje hollandezeve, qe te bejne nga keto faturat mashtruese se ndryshe falimentuan qe pa filluar mire.

Ruaji zot investitoret hollandeze dhe ndricoja mendjen, qe te kuptojne se cfare halli i madh i pret.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco