Berisha: PD ka në fokus të rinjtë, zëri juaj do dëgjohet! Ju mund ta bëni Shqipërinë

19:40, 04/07/2022
A+ Aa A-

Kryetari i PD Sali Berisha ka zhvilluar këtë pasdite një bashkëbisedim me të rinjtë e Forumin Rinor të Partisë Demokratike.

Berisha garantoi të rinjtë se me programin e PD, zëri i tyre do të dëgjohet dhe do të lejohen të japin kontributin e tyre në çdo fushë.

"Në çdo fushë, të rinjtë do kenë zërin e tyre, përfaqësinë e tyre, do japin kontributin e tyre. Programi ynë do jetë ai program që synon që rinia shqiptare të kthejë të bëjë Shqipërinë. Ju garantoj për këtë."-tha Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco