'Miliona euro në emër të 90-vjeçares'/ Petrit Vasili: Bie përfundimisht Qeveria e inceneratorëve. Në 7 korrik...!

'Miliona euro në emër të 90-vjeçares'/ Petrit Vasili: Bie përfundimisht Qeveria e inceneratorëve. Në 7 korrik...!

18:07, 04/07/2022
A+ Aa A-

Zv/kryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas intervistës ekskluzive në Syri Tv të 90-vjeçares, Haxhire Gurakuqi, e cila me dokumente figuron përfituese e miliona euro nga inceneratorët. 

Vasili thotë se pas zbulimit të këtij skandali qeveria e inceneratorëve ka rënë. 

Sipas tij, mafia ka rrëmbyer kokë e këmbë qeverinë e Edi Ramës. 

"Në 7 korrik askush nuk ka çfarë pret më", shkruan në llogarinë e Facebook, Petrit Vasili. 

Postimi
Bie perfundimisht Qeveria e inceneratoreve!
Situate e tmerrshme.
Nje te moshuare 90 vjece ne azil i kalojne me mashtrim nga mafiozet e inceneratoreve miliona euro te inceneratoreve.
Mafia ka rrembyer koke e kembe qeverine e Edi Rames.
E moshuara pohon krimin e tmerrshem me ze dhe figure.
Krimi mafioz shteteror i permasave me medha te shekullit.
Ne 7 korrik askush nuk ka ç'pret më.
Hajdutet e Qeverise jane lakuriq perpara syve te te gjitheve.
Asnje hap pas ne 7 korrik perballe maskarenjve!!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Koli 04/07/2022 19:14

juristet e dine mire si.meren ne neshkrim personat e moshuar , te verber , te paafte plotesisht ose pjeserisht , vujtes te denimit , te shtruarve ne spital azil etj . Veç kesaj dok.jane depozitu ne Banke ku llogarite nuk hapen pa pranine e llogarimbajtesit perveç kur ligji ( gjykata ka caktuar kujdestar ne rastet e paaftesise fizike ose mendore dhe kjo shume e kufizuar si fushe veprimi. Bankat kerkojne njemije letra per 10 - 15 euro jo.me miliona . Pramdaj jemi.ne zonen gree per pastrimin e parave njelloj me.vendet e afrikes

Shto koment

Denonco