Dukagjin Lipa 'godet' Ramën dhe Vuçiç, sulmon fort 'Open Balkan'

Dukagjin Lipa 'godet' Ramën dhe Vuçiç, sulmon fort 'Open Balkan'

22:18, 02/07/2022
A+ Aa A-

Dukagjin Lipa, babai i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka sulmuar 'Ballkanin e Hapur' nismën e Edi Ramës dhe Aleksandar Vuçiç. 

Lipa ka shkruar në Twitter se njerëzit po harrojnë, duke kujtuar se përpjekja për të qenë 'të hapur', shqiptarëve u kushtoi 50 vite ndarje. 

Postimin, Dukagjin Lipa e mbyll me hashtagun: "Kurrë më"!

Postimi
Krahasim i mahnitshëm. Nuk mund ta thoshte më mirë. Kjo është ajo që njerëzit po harrojnë. Përpjekja për të qenë “të hapur”, na kushtoi 50 vite ndarje...#NeverAgain

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco