Berisha poston foton: Ftesë miqësore për protestën kombëtare më 7/7/7

Berisha poston foton: Ftesë miqësore për protestën kombëtare më 7/7/7

10:37, 02/07/2022
A+ Aa A-

Kryetari demokrat, Sali Berisha, e nisi fundjavën duke postuar një foto nga tubimet para kryeministrisë.

Berisha shkruan se kjo është një ftesë miqësore për të marrë pjesë në protestën kombëtare.

Kujtojmë se më 7 korrik në ora 7 pasdite, opozita dhe Fronti për Shpëtimin e Shqipërisë kanë ftuar qytetarët në një protestë masive.

“Miq, përshëndetje të përzemërt dhe ftesë miqësore me këtë foto për t’u mbledhur të gjithë në protestën kombëtare më 7/7/7 para kryeministrisë! Fundjavë të mbarë!” shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco