‘Harta gjyqësore nuk do ndryshojë’/ Gjokutaj-Ramës: Po ky thotë se KLGj dhe drejtësia janë të pavarura

‘Harta gjyqësore nuk do ndryshojë’/ Gjokutaj-Ramës: Po ky thotë se KLGj dhe drejtësia janë të pavarura

19:29, 01/07/2022
A+ Aa A-

Avokati Genc Gjokutaj ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se harta gjyqësore e hartuar nga KLGJ nuk do të ndryshojë.

Gjokutaj ka ironizuar Ramën, pasi sipas avokatit, po i njëjti person që thotë se harta gjyqësore nuk do të ndryshojë, thotë ndërkohë që edhe që KLGj dhe Drejtësia janë të pavarura.

Harta gjyqësore e hartuar nga KLGj nuk do të ndryshojë thotë KM! Ndërkohe KLGj dhe Drejtësia janë të pavarura thotë po Ay!’, shkruan Gjokutaj në Facebook.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco