Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës, Sali Berisha

Edi Rama nuk ‘përmbahet’: Ne jemi edhe opozita, s’ka tjetër, përveç Erion Braçes

Edi Rama nuk ‘përmbahet’: Ne jemi edhe opozita, s’ka tjetër, përveç Erion Braçes

14:30, 01/07/2022
A+ Aa A-

Edi Rama ka ironizuar duke thënë se 'PS është e vetmja opozitë në Shqipëri'. 

Gjatë një konference për shtyp, kreu i qeverisë theksoi se “sikur opozita të kishte vetëm gjysmën e energjisë, çerekun e vullnetit dhe 1/10 e durimit të Erion Braçes, mund të merrte një licence kualifikimi si e tillë”.

Edi Rama: Ou po pse kështu? Cila opozitë? Ka opozitë akoma këtu sa mirë do ishte të kishte opozitë por nuk ka për fat të keq.

Opozita e vetme e kualifikeshme si e tillë e jona jemi ne vet.

Sikur opozita e tërë opozita të kishte vetëm gjysmën e energjisë, çerekun e vullnetit dhe 1/10 e durimit të Erion Braçes, mund të merrte një licence kualifikimi si opozitë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DEMOKRATI I BAZES01/07/2022 18:53

AJO LLOJ OPOZITE QE DEL NGA UTURAKU YT DIHET SE CFARE OPOZITE ESHTE! OPOZITA ME BRAVISTE, BASHISTE, ALIBASHISTE, ALIBARDHIRSTE, ALIMUTISTE DHE ERJONBRACISTE, ESHTE VETEM PRODUKT I MARRE NGA MBETJET E PERPUNIMIT USHQIMOR TRUPOR TE DALA NGA BYTHA JOTE ME AROMEN E GROMESIRES QE NXJERR KUR FLET!! AJO LLOJ OPOZITE KA PERFUNDUAR NE LANE DHE ESHTE PERZJERE ME FEKALET E TIRONES!!! OPOZITEN E VERTETE KE PER TA PARE QE NGA 7 KORRIKU 2022 DHE ME PAS!! MBAJE MEND MIRE O PLEHRE, QE NE 7 KORRIK 2022 FILLON NUMERIMI MBRAPSH I SUNDIMIT TEND PREJ MATRAPAZI ORDINER DHE PREJ KRIMINELI FASHISTO-KOMUNIST!!! KENI PER TA PARE MIRE SE CFARE DO T'JU PRESE KUR TE RREZOHENI NGA PUSHTETI JUAJ KRIMINAL, HAJDUT DHE GRABITQAR!!! KENI PER TE PARE SE SI DU T'UA BEJME KURRIZIN, ME TE BUTE SE KOQET E BELINDES!!!

Martin 01/07/2022 18:26

‘Spiritoso’ k/ministri i Shqiperise. Ben edhe ironikun (?!)

Shto koment

Denonco