Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Shqipëria e 7-ta në botë për drogën

VIDEO/ Opozita mobilizohet për protestë, Basha ‘mbetet’ aeroporteve

10:03, 23/06/2022
A+ Aa A-

Opozita shqiptare po mobilizohet për protestë kombëtare më 7 korrik.

Ishte kërkesa e vazhdueshme e demokratëve, që solli caktimin e kësaj date nga lidershipi i PD-së.

Por ndërsa Sali Berisha po vazhdon përgatitjet për protesta dhe tryezat për situatën e rëndë në vend, Lulzim Basha mbetet aeroporteve.

Sa herë është shfaqur publikisht, atë e kanë filmuar në aeroporte.

Sërish destinacioni i tij kryesor mbetet Holanda.

Ndërkohë, ai është kritikuar vazhdimisht se i ka lënë protestat rrugëve kur ishte kryetar i PD.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gima23/06/2022 14:03

Haha, lul brava duke kerku azil neper europ,sepse i rrahu demokratet dhe mendoj se ja arriti qellimit,por rama e hudhi ne kontinjer,haha.Ai duhet te pergjigjet per xhakosjen e shume demokratve.Ky eshte edhe nje hall plus per ate.

Shto koment

Denonco